קורסים לקהל הרחב

שלום וברוכים הבאים למכללת קליניק 21, המכללה המובילה בישראל לקורסים בבריאות הנפש למטפלים, וקורסים לקהל הרחב לעזרה עצמית בפסיכולוגיה.

שלום וברוכים הבאים למכללת קליניק 21, מכללה וירטואלית בפסיכולוגיה שמציעה קורסים בבריאות הנפש למטפלים, וקורסים לקהל הרחב לעזרה עצמית בפסיכולוגיה.

בעשורים האחרונים, הפסיכולוגיה הולכת ומשתנה. הטיפול הפסיכולוגי עובר להיות ממוקד ומבוסס מחקר. יותר מכך, מגוון הגישות הולך ומתרחב וקהל היעד הולך וגדל. אין כמעט אדם שאינו יכול להיעזר בידע הפסיכולוגי, החל מטיפול בהפרעות נפשיות מורכבות, עבור לקשיים זוגיים, התפתחות אישית ושינוי מקצועי. 

הפסיכולוגיה העכשווית, מציעה מגוון גישות וכלים לטיפול במכלול תחומי החיים. 

על אף היעילות והמגוון הטיפולי, אנו מוצאים שרק חלק מהאוכלוסייה נעזר בפסיכולוגים. אולי זו הסטיגמה (פסיכולוגים זה למשוגעים… פסיכולוגים עוזרים רק לעצמם…), אולי אלו רשימות ההמתנה במסגרות הציבוריות והעלות הגבוהה של טיפול פרטי. ישנן סיבות רבות להימנעות מטיפול פסיכולוגי.

קורסים לקהל הרחב

משך הקורס: שעה ו-10 דקות
מחיר: 0 ש"ח
משך הקורס: 9 מפגשים
מחיר: 800 ש"ח
משך הקורס: שעה ו-10 דקות
מחיר: 0 ש"ח
משך הקורס: 9 מפגשים
מחיר: 800 ש"ח

מכללת קליניק 21, באה לשנות את המצב.
להנגיש את הידע הפסיכולוגי העדכני דרך מגוון קורסים והרצאות לעזרה עצמית לקהל הרחב ובמחיר זול במיוחד (בערך, עלות של שני מפגשי טיפול פרטי).

יחד עם המטפלים שלנו, תוכלו לקבל את הידע העדכני ביותר לעזרה עצמית בפסיכולוגיה עם צפיה בסרטי טיפול שמדגימים לכם, איך תוכלו לעשות את זה גם בעצמכם. מהסלון בבית, תלמדו איך לצאת מהדיכאון, להתגבר על החרדה ועוד ועוד. 

במידה ותרצו לדעת עוד על הטיפול שמתאים עבורכם או להיפגש עם מטפל/ת, בקליניקה או באון ליין, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך מכון הטיפולים קליניק 21 שהקמנו במיוחד בשבילכם.

אתם מוזמנים להצטרף אלינו, קליק אחד והתחלתם לעזור לעצמכם לשנות את החיים.

מעוניינים במפגש טיפולי או הדרכה אישית במכון קליניק 21?

שלחו לנו הודעה

לתמיכה טכנית, משוב על הקורסים וקבלת הרשאות לצפיה בקורסים.