אודות מכללת קליניק 21

ברוכים הבאים למכללת קליניק 21,
המכללה ללימודים וירטואליים מתקדמים בפסיכולוגיה יישומית ומבוססת מחקר.

מכללת קליניק 21, היא המשך ישיר של מכון קליניק 21, מכון לטיפול פסיכולוגי מבוסס מחקר. 

הפסיכולוגיה במאה ה 21, עברה מטיפול מבוסס ניסיון קליני, לטיפול מבוסס מחקר (וניסיון קליני). אלפי מחקרים ומאות גישות שהולכות ומתפתחות, הולכות ומבססות מהפיכה טיפולית. 

הנחת העבודה שלנו במכללת קליניק 21 היא שמטפלים ומטפלות המאמינים בטיפול פסיכולוגי מבוסס מחקר, יתפתחו מקצועית תוך שימוש במספר גישות טיפול שנבנות עם התפתחות הידע המחקרי, זו על גבי זו. 

אנו במכללת קליניק 21, שואפים להציע לכם את הידע העדכני ביותר, במהירות הגבוהה ביותר ובעלות הנמוכה ביותר. אנו נעשה הכל כדי להגיע לזמן הקצר ביותר מפרסום מחקר קליני בכתב עת מחקרי מוביל ועד שהוא יגיע לקליניקה שלכם (לא משנה, אם היא ממוקמת בתל אביב או אילת, טורונטו או יוהנסבורג). 

יותר מכך, מהפיכת הידע בפסיכולוגיה, מלמדת אותנו לא רק על מתודות הטיפול שילכו וישתנו, אלא גם על מתודות הכשרה חדשות. 

מתודת ההכשרה שלנו מבוססת על עיקרון הלמידה: 
"See One, Do One, Teach one"

מודל ההכשרה עובר מישיבה פרונטלית מול מרצה שמלמד ידע תיאורטי, אל עבר מתודה שונה מהותית.

הלמידה התיאורטית, מתבצעת און ליין. אתם בוחרים כמה ומתי ללמוד. 

בנוסף, כל קורס ילווה בסרטי הדגמה עם שחקנים מקצועיים ומטפל או מטפלת מומחים לתחומם. כאמור, העיקרון הראשון בלמידה הוא See One. למידה חווייתית בקצב שלכם, לדעת ולראות את התיאוריה בפעולה. 

השלבים השני והשלישי בלמידה (Do One, Teach One), יהיו באמצעות סדנאות מרוכזות לתרגול. הסדנאות שיתבצעו במהלך השנה במקומות שונים בארץ, יאפשרו תרגול של המיומנויות שנלמדו. כל סדנה, תימשך מספר שעות ותכלול מבוא קצר של התיאוריה ובהמשך, צפיה במעביר/ת הסדנה שיתרגל עם המשתתפים, ולאחריה תרגול בקבוצות קטנות ("מטפל", "מטופל" וצופה – מלמד). 

כאנשי טיפול מבוסס מחקר, אנחנו יודעים עד כמה חשוב לכם לשמור על סטנדרט טיפולי עדכני ומותאם למטופלים שלכם. אנו נעשה הכל כדי לעזור לכם לשמור עליו.

אנו פונים אליכם מטפלים ומטפלות מוסמכים. אתם שכבר קיבלתם תעודת מומחה אבל מבינים עד כמה חשוב להישאר מעודכנים.

אתם, שתעודה נוספת כבר לא ממש תשנה לקורות חיים שלכם אבל מבינים שכדי לעזור למטופל הספציפי, צריך את הידע העדכני ביותר. 

אנו פונים אלייך, המטפלת שנמצאת עכשיו בחופשת לידה אבל רוצה להמשיך ולהתעדכן. את שלא יודעת אם תוכלי למצוא את המשאבים להשקיע בלמידה חדשה, כשצריך גם לגדל משפחה ולשלם משכנתא. את שאולי רק מסיימת התמחות ומתלבטת במה להתמקצע.   

אנו פונים גם אליך, המטפל שעובד בשעות אחה"צ אבל מבין עד כמה חשוב גם זמן משפחה. אתה שנהנה מהשקט של הכפר אבל רוצה ללמוד את הקורסים שמתקיימים באזור המרכז. 

אתם מוזמנים ללמוד איתנו, מכל מקום גיאוגרפי ובכל שלב בחיים. 

שלחו לנו הודעה

לתמיכה טכנית, משוב על הקורסים וקבלת הרשאות לצפיה בקורסים.