טיפול בהפרעה אובססית קומפולסיבית (OCD) במבוגרים ומתבגרים. מרצה: אלון בר

מעוניינים לקבל מאיתנו עדכונים על קורסים חדשים?
הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

טיפול בהפרעה אובססית קומפולסיבית (OCD) במבוגרים ומתבגרים. מרצה: אלון בר

OCD (הפרעה אובססיבית-קומפולסיבית) הינה הפרעה נוירו-פסיכיאטרית המאופיינת בקושי משמעותי לשאת מצבים של אי ודאות. הקושי מביא את המטופלים לדחפים אובססיביים לבצע פעולות שונות (קומפולסיות), במטרה להפחית את המצוקה של אי הודאות.

על אף שכ-1.5% מהאוכלוסייה סובלים מ-OCD, רק חלקם מקבלים אבחון וטיפול עדכניים. הקורס הנוכחי המיועד למטפלים ומטפלות מוסמכים, ייתן לכם את הידע המקצועי העדכני ביותר על ההפרעה והדרכים העדכניות לטפל בה, בדגש על טיפול קוגניטיבי – התנהגותי (CBT). בנוסף, הקורס מלווה בסרטי הדגמה של 2 שחקנים מקצועיים  ופסיכולוג (אלון בר), המדגימים את עקרונות האבחון והטיפול ב-OCD. כלל הסרטים, משולבים בסדרת הרצאות ומצגת עשירה להורדה. כמו כן, הקורס כולל חוברת הסבר לצפיה מודרכת, עם התייחסות ספציפית להתערבויות השונות.

על המרצה: אלון בר, פסיכולוג שיקומי וחינוכי מומחה, מטפל מוסמך בטיפול קוגנטיבי-התנהגותי (CBT). בעל ניסיון עשיר בטיפול ב-OCD.

 

הערה חשובה:

עלות רכישת הקורס דרך אתר Gumroad (בו מאוחסנים הקורסים) מוכרת להחזר מס, אולם לא תהיה אפשרות לקיזוז מע"מ. פונים המעוניינים ברכישת הקורס באופן המאפשר קיזוז מע"מ, מתבקשים לפנות לצוות המכללה במייל:

office@clinic21-college.com.

אם נתקלת בבעיית נגישות בתהליך הרכישה – אנא קרא/י את ההנחיות כאן.

קורסים למטפלים מותנים בהרשמה והעלאת סריקה של תעודת מומחה בבריאות הנפש

שלחו לנו הודעה

לתמיכה טכנית, משוב על הקורסים וקבלת הרשאות לצפיה בקורסים.

לתשומת לבכם

זכויות היוצרים והקניין הרוחני, חשובים לנו. 
חל איסור להקליט, להפיץ, לתרגם או להעתיק כל חומר שמופיע באתר. 
כל הזכויות שמורות למרצים השונים ולמכללת קליניק 21.