מודל AME: טיפול EMDR בטראומות התקשרות, דיסוציאציה והפרעות אישיות

מעוניינים לקבל מאיתנו עדכונים על קורסים חדשים?
הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

מודל AME: טיפול EMDR בטראומות התקשרות, דיסוציאציה והפרעות אישיות

AME: Attachments, Modes, EMDR

מודל AME מציג הבנה וארגז כלים שיהפכו את ה-EMDR מטכניקה ממוקדת, לפסיכותרפיה אינטגרטיבית עוצמתית לטיפול בטראומות מתמשכות, דיסוציאציות והפרעות אישיות.

מודל AME מהווה אינטגרציה חדשנית של מספר גישות עכשוויות לטיפול בטראומות התקשרות במבוגרים ובכלל זה: תיאורית ההתקשרות, סכמה תרפיה, IFS, דיסוציאציה מבנית ועוד.

בחלקו הראשון של הקורס, נכיר את השפה הטיפולית של תיאורית ההתקשרות ונסקור את ההשלכות של טראומות ההתקשרות על מבנה האישיות (סגנונות התקשרות, סכמות שליליות, חלקי עצמי ודיסוציאציות).

בחלקו השני, נבחן את יישום אבני הבסיס של ההתקשרות והאישיות בהקשר של הפרוטוקולים העכשוויים ב-EMDR לטיפול בטראומות התקשרות ודיסוציאציה.

הקורס בנוי מ-12 מפגשים מוקלטים של שעתיים ומיועד לכלל מטפלי EMDR (אין צורך בידע מוקדם, למעט ידע ב-EMDR וניסיון טיפולי קודם). במקביל, אתם מוזמנים ומוזמנות להירשם לסדנאות המשך שיתמקדו בתרגול החומר הנלמד בקורס.

לרכישת הקורס נא לפנות במייל למשרד המכללה: office@clinic21-college.com.

בסיום הקורס, אנו מזמינים אתכם למלא את המבדק (האנונימי) שפיתחנו, לצורך הערכת ופיתוח הידע האישי שלכם בנושא EMDR – מודל AME.

מרצה: אלון בר, פסיכולוג שיקומי וחינוכי מומחה, מטפל ומדריך מוסמך ב: Schema Therapy, CBT, EMDR, מנהל שותף – מכון קליניק 21, מנהל מכללת קליניק 21.

 

הערה חשובה:

עלות רכישת הקורס דרך אתר Gumroad (בו מאוחסנים הקורסים) מוכרת להחזר מס, אולם לא תהיה אפשרות לקיזוז מע"מ. פונים המעוניינים ברכישת הקורס באופן המאפשר קיזוז מע"מ, מתבקשים לפנות לצוות המכללה במייל:

office@clinic21-college.com.

אם נתקלת בבעיית נגישות בתהליך הרכישה – אנא קרא/י את ההנחיות כאן.

קורסים למטפלים מותנים בהרשמה והעלאת סריקה של תעודת מומחה בבריאות הנפש

שלחו לנו הודעה

לתמיכה טכנית, משוב על הקורסים וקבלת הרשאות לצפיה בקורסים.

לתשומת לבכם

זכויות היוצרים והקניין הרוחני, חשובים לנו. 
חל איסור להקליט, להפיץ, לתרגם או להעתיק כל חומר שמופיע באתר. 
כל הזכויות שמורות למרצים השונים ולמכללת קליניק 21.